Szkolenia

Szkolenia dla firm

mgr Maria Łojewska

Oferuję przeprowadzanie szkoleń i wykładów dotyczących odżywiania. Oferta skierowana jest do instytucji takich jak:

 

  • szkoły rodzenia – o żywieniu w czasie ciąży, karmienia piersią oraz żywieniu niemowląt,
  • przedszkola i szkoły – o żywieniu dzieci i młodzieży,
  • kluby sportowe, kluby fitness, siłownie – o żywieniu w sporcie i podczas zwiększonej aktywności fizycznej,
  • gabinety kosmetyczne – o wpływie odżywiania na stan skóry, włosów itp.,innych jednostek zainteresowanych szkoleniami z zakresu dietetyki i żywienia.

Zobacz opinie moich pacjentów

Dietetyk mgr Maria Łojewska
5.0
Based on 7 reviews
powered by Google
Agata Borowska
Agata Borowska
14:42 10 Sep 19
Pani Maria ma zdrowe podejście do dietetycznych trendów i na pewno posiłkuje się badaniami naukowymi, a nie chwilową modą. Poza tym ma świetne podejście do klientów i do każdego podchodzi indywidualnie. Można z nią przedyskutować każdą wątpliwość dietetyczną. Polecam!
Maria Demby
Maria Demby
17:28 07 Jul 19
Serdecznie polecam! Indywidualne podejście do pacjenta, smaczne i syte posiłki. Rewelacja!
Bartosz Cieślak
Bartosz Cieślak
15:41 04 Jul 19
Profesjonalne podejście do klienta. Dyspozycyjność. Zaangażowanie. I przede wszystkim efekty, które widzę u siebie już po paru tygodniach. Panią Marię od pozostałych dietetyczek, u których byłem odróżnia to, że dobrze rozpracowuje również problem psychologiczny z kontrolowaniem diety przez pacjenta. Polecam szczególnie ludziom młodym 😉
Katarzyna Muszyńska
Katarzyna Muszyńska
10:41 04 Jul 19
Maria bierze pod uwagę preferencje żywieniowe, tryb życia oraz stan zdrowia pacjenta podczas układania diety. Przygotowanie potraw nie wymaga dużego nakładu czasu oraz trudno dostępnych składników, a przy tym posiłki są bardzo smaczne. Korzystam z usług Marii od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona pod każdym względem. Z całego serca polecam Marię każdemu, kto chce poprawić swój stan zdrowia, sylwetkę, bądź zacząć racjonalnie i zdrowo się odżywiać.
Sebastian Brochocki
Sebastian Brochocki
20:11 03 Jul 19
Profesjonalne, a przede wszystkim indywidualne podejście do klienta.Kompleksowe działanie od analizy nawyków żywieniowych, stanu ciała po przygotowanie planu dietetycznego zarówno dla sportowców jak i osób wymagających radykalnej zmiany nawyków żywieniowych że względu na stan zdrowia.Wspaniała motywacja bez której większość nie poradziłaby sobie z rygorem samokontroli. Same plany dietetyczne uwzględniają potrzeby zdrowotne klienta oraz jego preferencje żywnościowe wypracowując możliwy kompromis.Cena usług na normalnym "zdrowym" poziomie. Polecam serdecznie.
Zobacz wszystkie opinie

Szkolenie dietetyczne

Napisz wiadomość

12 + 12 =