Szkolenia

Szkolenia dla firm

mgr Maria Łojewska

Oferuję przeprowadzanie szkoleń i wykładów dotyczących odżywiania. Oferta skierowana jest do instytucji takich jak:

  • szkoły rodzenia – jadłospis w czasie ciąży, karmienia piersią oraz żywienie niemowląt,
  • przedszkola i szkoły – wykłady i warsztaty na temat odżywiania dzieci i młodzieży,
  • kluby sportowe, kluby fitness, siłownie – żywienie i suplementacja w sporcie,  zwiększonej aktywności fizycznej, redukcji i budowania masy mięśniowej,
  • gabinety kosmetyczne – o wpływie odżywiania na stan skóry, włosów, paznokci oraz dietach w różnych jednostkach chorobowych związanych z dermatologią,
  • innych jednostek – zainteresowanych szkoleniami z zakresu dietetyki i żywienia.

Cena szkolenia uzależniona od lokalizacji gdzie ma zostać przeprowadzone, czasu trwania oraz liczby uczestników i wynosi od 200 do 400 zł.

Podczas jego prowadzenia zostaną rozdane nagrody dla najbardziej aktywnych uczestników w postaci darmowej analizy składu ciała.

Zobacz opinie moich pacjentów

Dietetyk mgr Maria Łojewska
5.0
Na podstawie 7 opinii
powered by Google
Agata Borowska
Agata Borowska
14:42 10 Sep 19
Pani Maria ma zdrowe podejście do dietetycznych trendów i na pewno posiłkuje się badaniami naukowymi, a nie chwilową modą. Poza tym ma świetne podejście do klientów i do każdego podchodzi indywidualnie. Można z nią przedyskutować każdą wątpliwość dietetyczną. Polecam!
Maria Demby
Maria Demby
17:28 07 Jul 19
Serdecznie polecam! Indywidualne podejście do pacjenta, smaczne i syte posiłki. Rewelacja!
Bartosz Cieślak
Bartosz Cieślak
15:41 04 Jul 19
Profesjonalne podejście do klienta. Dyspozycyjność. Zaangażowanie. I przede wszystkim efekty, które widzę u siebie już po paru tygodniach. Panią Marię od pozostałych dietetyczek, u których byłem odróżnia to, że dobrze rozpracowuje również problem psychologiczny z kontrolowaniem diety przez pacjenta. Polecam szczególnie ludziom młodym 😉
Katarzyna Muszyńska
Katarzyna Muszyńska
10:41 04 Jul 19
Maria bierze pod uwagę preferencje żywieniowe, tryb życia oraz stan zdrowia pacjenta podczas układania diety. Przygotowanie potraw nie wymaga dużego nakładu czasu oraz trudno dostępnych składników, a przy tym posiłki są bardzo smaczne. Korzystam z usług Marii od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona pod każdym względem. Z całego serca polecam Marię każdemu, kto chce poprawić swój stan zdrowia, sylwetkę, bądź zacząć racjonalnie i zdrowo się odżywiać.
Daniel Miłek
Daniel Miłek
20:23 03 Jul 19
Polecam serdecznie, duża wiedza nt. żywienia oraz dobre podejście do klienta.
Sebastian Brochocki
Sebastian Brochocki
20:11 03 Jul 19
Profesjonalne, a przede wszystkim indywidualne podejście do klienta.Kompleksowe działanie od analizy nawyków żywieniowych, stanu ciała po przygotowanie planu dietetycznego zarówno dla sportowców jak i osób wymagających radykalnej zmiany nawyków żywieniowych że względu na stan zdrowia.Wspaniała motywacja bez której większość nie poradziłaby sobie z rygorem samokontroli. Same plany dietetyczne uwzględniają potrzeby zdrowotne klienta oraz jego preferencje żywnościowe wypracowując możliwy kompromis.Cena usług na normalnym "zdrowym" poziomie. Polecam serdecznie.
Zobacz wszystkie opinie
js_loader

Szkolenie dietetyczne

Napisz wiadomość

2 + 6 =